MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 7563319
nr 756 3319
Stolar
4 st. 1800-tal, bemålade
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 april 2012
kl 17:20:29
100 kr
150 kr